Wynajem busów Kraków – dla kogo?

Kraków

Wynajem busów jest coraz bardziej popularny wśród polskich turystów oraz biznesmenów. Jest doskonałą propozycją dla kilkuosobowych grup turystów oraz dla biznesmenów organizujących firmowe imprezy, szkolenia czy konferencje.

Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej firm oferujących wynajem samochodów, także w Krakowie i okolicach, poszerza swoją ofertę także o wynajem busów. Wynajem busów może bowiem znacząco ułatwić życie i – wbrew obawom wielu osób – nie jest przesadnie drogie. Biorąc pod uwagę, że busem może podróżować nawet 9 osób – wynajęcie busa może być nawet tańsze od korzystania z transportu publicznego, autobusów i pociągów.

Kto korzysta z wynajmu busów w Krakowie? Przede wszystkim turyści – zarówno z Polski, Europy i innych kontynentów, głównie kilkuosobowe grupy turystów, bowiem wynajem busa jest dla – dajmy na to – 8-osobowej grupy przyjaciół – wygodniejsze a zarazem tańsze od wynajmu dwóch samochodów osobowych. Wynajem busa pozwala turystom na wygodnie zwiedzanie atrakcji Krakowa, zabytków i muzeów, których przecież nie brak, a także atrakcji okolic Krakowa, Małopolski i południowej Polski. Dzięki wynajmowi busów turyści mogą szybko i wygodnie odwiedzić wszystkie godne zobaczenia atrakcje Krakowa (jak Wawel, Kopiec Kościuszki, Sukiennice, Rynek, Muzeum Schindlera) oraz okolic Krakowa (Kopalnia soli “Wieliczka”, Obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau, Zakopane, czy Wadowice).

Z usługi wynajmu busów mogą skorzystać osoby w wieku od 25 lat. Ponadto wynajmujący musi mieć przy sobie: ważne co najmniej od roku prawo jazdy uprawniające do prowadzenia tego typu pojazdu, drugi dokument ze zdjęciem (paszport lub dowód osobisty) oraz kartę kredytową/debetową – za wynajem busów Kraków – www.wynajem-busow-krakow.pl

Wynajem busów jest też popularny wśród biznesmenów z Krakowa oraz z innych miejscowości. Przyjazd na konferencje, targi, meetingi, czy imprezy firmowe w wynajmowanych busach jest alternatywą dla korzystania z taksówek czy wynajmu większych autobusów. Wynajem busów jest coraz chętniej wykorzystywany w celach biznesowych ze względu nie tylko na niewielkie koszty, ale także komfort jazdy i większą wygodę.

Warto podkreślić jakiego rodzaju busy są dostępne w firmach oferujących ich wynajem. Zazwyczaj są to w miarę nowe, komfortowe i nowoczesne auta. Wśród busów prym wiodą takie marki jak Opel Vivaro czy, Renault Trafic. Auta te z reguły są wyposażone w ABS, klimatyzację oraz pozwalają na korzystanie z bezpłatnego internetu Wi-Fi.

Jeśli dodać do tego fakt, że cała procedura wynajmu samochodów jest sprawna i szybka zrozumiemy, dlaczego usługi wynajmu samochodów typu van są coraz bardziej popularne.

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*