Tylko do końca lutego – skorzystaj z rabatu na czarter jachtów na Mazurach

Jachty
Jachty, fot. strikers, Pixabay.com

Tylko do końca lutego 2020 roku klienci, którzy skorzystają z oferty rezerwacji czarteru jachtów na stronie piraci.com.pl otrzymają 5-procentową zniżkę na czarter.

5% rabatu na czarter jachtu w doświadczonej i mającej doskonałe opinie klientów firmie czarterowej z Giżycka. To dobra oferta, z której warto skorzystać.

Czarter jachtów Mazury - cennik
Standardowy cennik czarteru jachtów na stronie www.piraci.com.pl / Rezerwując czarter do końca lutego otrzymanie rabat w wysokości 5%.

 

Kiedy rezerwować jacht?

Jachty – zwłaszcza na wakacyjne rejsy w lipcu i sierpniu – najlepiej rezerwować z dużym wyprzedzeniem. Wówczas – nie tylko możemy uzyskać rabaty – ale także mamy pewność, że uda nam się zarezerwować wybrany przez nas, wysokiej jakości jacht. Z czasem dostępność najlepszych jachtów spada i bywa, że w firmach czarterowych zostają tylko nieliczne jachty.

Kim są piraci.com.pl

Piraci.com.pl to znana i ceniona niewielka firma czarterowa. Piraci oddają do dyspozycji klientów kilkanaście zadbanych jachtów w atrakcyjnych cenach. Jachty stacjonują w porcie czarterowym w Pięknej Górze, kilka kilometrów od centrum Giżycka.

Piraci.com.pl działają w branży czarterowej na Mazurach od 1996 roku. Firma posiada więc duże doświadczenie w branży czarterowej, co przekłada się na jakość usług i opinie klientów. Piraci to także czynni pasjonaci żeglarstwa, którzy spędzają każdą wolną chwilę na żeglowaniu, a jednocześnie optymalnym przygotowaniu oferowanych pod wynajem jachtów.

Więcej informacji na temat czarteru, a także o tym jak zarezerwować czarter wybranego jachtu znajduje się na stronie internetowej https://piraci.com.pl/

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*